Slide background

Doğal Çocuk Gelişimi

Birey Dünya ya geldiği andan itibaren öğrenmeye açık yaratılmış üstün bir varlıktır. Uzmanların araştırmalarına göre çocukların ilk 10 yıl beyinleri süngerimsi bir yapıda olup yetişkin bir insanın beyninden kat kat daha hızlı çalışmaktadır. Bu hususta çocukların zihinsel, ruhsal ve hatta fiziksel gelişimi için oyuncağın rolü büyüktür.

Doğru Oyuncak Seçimi

Ebeveynlerin çocuklarına oyuncak seçerken yaş grubunu dikkate alarak seçmeleri dikkat edilmesi gereken bir husustur. Özellikle belirli bir yaştan itibaren seçilen oyuncakların kolektif yaşam bilincini ve aktif öğrenmeyi tetikleyici oyuncaklar olması gerekmektedir.

Sağlıklı Oyuncaklar

Oyuncakların ambalajlarının açık olmaması, sağlık bakanlığı tarafından onay almış olması ve çocuk sağlığına zarar vermeyecek materyallerden yapılmış olması gerekmektedir. Bu hususta dikkat edilmesi gereken şey ambalaj üzerindeki ‘CE’ damgası, yerli barkotlar ve ithal ürün ise referans ithalatçı firmaların güvenilirliğidir.

Eğitici Oyuncaklar

Belirli aylardan itibaren algıda seçicilik kazanmaya başlayan çocukların hayal gücünü arttırmak ve geleceğe sağlıklı düşünebilen bireyler yetiştirmek için ebeveynlerin eğitici oyuncaklara yönelmeleri gerekmektedir.

7’ den 70 e..

Zengin Puzzle Çeşitleri

Trefl, Educa, Art, KS Games ve daha birçok markanın 500, 1000, 2000 hatta 3000 parça puzzle larını bu oyuncak merkezinde bulabilirsiniz.

Koleksiyonerler Buraya

Klasik Araba koleksiyonerlerine zengin ürün çeşitliliği. . 1:18 1:24 1:48 1:64 ölçeklerinde tüm markaların maket ve metal oyuncak arabalarını bulmak mümkün.

Kumandalı Helikopterler

Oyuncakla adrenalini yaşayın. . Uzaktan kumandalı her boyutta kameralı, kamerasız, su püskürten, vinç salabilen çok kanallı helikopterlerle heyecanı dorukta yaşayın.

Kumandalı Araçlar

Golden Toys Uzaktan Kumandalı Araç Modelleriyle Yetişkinlerin de uğrak noktası..

Çocuğunuzla Birlikte Sizde Oynayın !

Yukarı Çık ↑