GOLDEN TOYS


GOLDEN TOYS; Murat KARACA, Kurucumuz Murat Karaca, Selçuk Üniversitesi Sanat Tarihi mezunu olup öğrencilik döneminden bu yana 15 yılı aşkın bir süredir çocuk gelişimi ve çocuk oyuncaklarıyla ilgili araştırmalar yaparak firmamızı sağlam temeller üzerine kurmuştur. Bu süreçte ticari deneyimleri ve atılımlarıyla firmamız Golden Toys’u  her geçen gün zamanın ekonomik ve teknolojik şartlarına uygun olarak zirveye taşımayı kendisine hedef belirlemiştir.

Firmamız deneyimli çalışkan ve kaliteli personelleriyle oyuncak sektöründe hızla ilerlemeye devam etmektedir. 2010 yılında İstanbul Bahçelievler’in Şirinevler Mahallesinde Bölgenin en büyük oyuncak mağazası olarak kurulmuş olup, 2017 yılında İstanbul’un Küçükçemece - Sefaköy semtinde ikinci bir şubesini açarak şubeleşme yolunda ilerlemektedir.

Toptan ve perakende olarak geniş ürün yelpazesi ile 250 metrekarelik alanda merkez şubemizde hizmet vermekteyiz. Satış stratejilerimizde ticari kar elde etmekten ziyade müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu anlayış çerçevesinde ebeveyn ve çocuklarla olan diyaloglarımız ve ebeveynlerin yavrularına yaşattığı memnuniyet izlemiş olduğumuz yolun ne kadar doğru bir yol olduğunu bizlere bir kez daha hatırlatmaktadır. Sıfır ambalajında sattığımız oyuncak veya bebek malzemelerinde satış sonrası hizmet teorimizi kuruluşumuzdan bugüne aksatmamak için elimizden gelen hassasiyeti göstermekteyiz.

Hedefimizden, vermiş olduğumuz hizmet ve kaliteden şaşmayarak, bu eğlenceli sektörde hizmet vermenin onur ve şerefini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla ...

Çözüm Ortaklarımız

Yukarı Çık ↑